קולקציה אורגנית

הבשורה האורגנית הגיעה לישראל

כולנו כבר מכירים את החשיבות של צריכת מזונות אורגניים הידועים כבריאים יותר, מזינים יותר וידידותיים יותר לסביבה.
באירופה ובארה"ב, השימוש במוצרים אורגניים התרחב גם לביגוד ולמצעים והפך נפוץ יותר ויותר, עד כי ניתן למצוא רבים אשר מסרבים לעטות על גופם בגדים שאינם מתוצרת אורגנית.
מהי בעצם כותנה אורגנית?
מדובר בכותנה שגודלה ועובדה אך ורק בתהליכים טבעיים שאינם מזיקים לסביבה: ללא ריסוס, ללא הדברה כימית וללא שימוש ברעלים מסוגים שונים.
אז מה יתרונות הכותנה האורגנית?
בראש ובראשונה, הכותנה האורגנית בריאה לאין ערוך לעומת הכותנה המרוססת, הספוגה ברעלים ובכימיקלים אשר לא ניתן להסירם. ניתן בנקל גם להבחין שלכותנה אורגנית אין את הריח הרע המאפיין כותנה מרוססת. הכותנה האורגנית הינה היפואלרגנית ומתאימה גם לתינוקות רגישים מאוד.
איכות הסביבה: גידולי כותנה רגילה הינם מהמזיקים ביותר בעולם: השימוש המסיבי בריסוס כימיקלים גורם לזיהום מי התהום ולפגיעה אנושה בסביבה.
כמה זה עולה לנו?
תהליכי הגידול והעיבוד של הכותנה האורגנית מייקרים את מחירה הסופי בשיעור כפול מזה של כותנה מרוססת. בנוסף לכך, בביגוד אורגני נהוג להשתמש גם באביזרי אופנה ידידותיים לסביבה כגון לחצניות ("תיקתקים") ללא ניקל, אריזות ידידותיות (לא pvc) וכולי...
כל אלו מייקרים את המוצר הסופי לעומת מוצר שאינו אורגני.
למרות זאת, אנו בבייביטק שמנו לעצמנו למטרה להביא את הבשורה האורגנית לשוק מוצרי התינוקות בישראל במחירים הגיוניים...אין סיבה שמוצרים אורגניים יהיו נחלתם של העשירון העליון בלבד.

x

#{title}

#{text}

#{price}